Opiekunki osób starszych w Niemczech

Kwestionariusz Krok 3 z 3

Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt telefoniczny
95 780 0290

Zdobyte doświadczenie w zakresie
Jak długo pracował Pan / Pani za granicą?
podaj przybliżony czas
Inne umiejętności oprócz prac domowych
Preferowana lokalizacja(kod pocztowy)
Preferowana lokalizacja 2(kod pocztowy)
Preferowana lokalizacja 3(kod pocztowy)
Osoba starsza powinna być
Stawka
Podejmę się zlecenia
W wypadku opieki nad dwoma osobami miesięczne wynagrodzenie byłoby wyższe o ok. 150-200 Euro
Czy mogą być transfery?
Inkontynencja seniora?
Wstawanie w nocy?
Typ miejscowości
Inne życzenia lub oczekiwania
Załącznik

Przeciągnij plik tutaj, bądź kliknij aby wybrać.

Administratorem Twoich danych osobowych jest AVANTI MEDIC PLUS SP. Z O.O. SP. K., ul. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 24/207, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych
[Zamknij]Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Formularz oddzwaniania

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. Jeśli to możliwe, prosimy o wypełnienie kwestionariusza dla opiekunek. Pozwoli nam to wyszukać i przedstawić Pani / Panu właściwą ofertę.

Wystąpił nieoczekiwany błąd

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 666 663 301