Opiekunki osób starszych w Niemczech

Etapy rekrutacji

Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt telefoniczny
95 780 0290

1. Zgłoś swoją kandydaturę:

Jeżeli myślisz o pracy za granicą i chcesz podjąć współpracę z nami w charakterze Opiekuna / Opiekunki nad osobami starszymi zgłoś się do nas. Możesz to uczynić na kilka sposobów:

  • Wypełnij formularz dla opiekunek na naszej stronie www.avanti-medic.eu
  • Wyślij zgłoszenie lub CV na adres rekrutacja@avanti-medic.eu
  • Wyślij formularz pocztą lub zadzwoń pod numer 95-721-5677
  • Odwiedź nas osobiście w siedzibie firmy

Po otrzymaniu e-maila bądź poczty listownej, nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia roboczego.

2. Rozmowa telefoniczna/rekrutacyjna

Podczas rozmowy rekrutacyjnej osoba z działu rekrutacji zweryfikuje Twoją znajomość języka niemieckiego oraz sprawdzi Twoje doświadczenie. Pomocne przy tym byłyby referencje z miejsc, w których już pracowałeś / pracowałaś. Często w takich przypadkach jesteśmy już w stanie zaproponować konkretną ofertę dopasowaną do Twoich umiejętności i doświadczenia. Po zakończeniu rozmowy zostaniesz poproszony / poproszona o wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą na kontakt telefoniczny / mailowy z Tobą, który otworzy drzwi do naszej współpracy.

Podczas rozmowy, rekruter przedstawi naszą firmę, indywidualną ofertę dla Ciebie oraz warunki współpracy na stanowisku Opiekunki / Opiekuna osób starszych w Niemczech.

3. Przedstawienie oferty zlecenia

Po otrzymaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego, nasz dział obsługi zleceń skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia odpowiednio dobranego zlecenia względem znajomości języka, doświadczenia, predyspozycji oraz indywidualnych ustaleń.

Gdy Twoja kandydatura zostanie zaakceptowana przez stronę niemiecką, podpisujemy umowę Mini-Job lub Midi-Job.

4. Podpisanie umowy i wyjazd

Umowa o świadczenie usług wraz ze wszelkimi załącznikami jest podpisywana w siedzibie firmy w Gorzowie lub wysyłana do Ciebie pocztą w ciągu 24h od akceptacji. Wyjazd do Niemiec następuje w dogodnym terminie dla obu stron. Przed wyjazdem otrzymasz od nas bilet w obie strony, w przypadku organizacji przejazdu autokarem bądź informacje, kiedy pod Twój dom podjedzie Bus, który zawiezie Cię pod dom osoby starszej w Niemczech.

5. Kontakt

Przez cały okres Twojego pobytu za granicą będzie się Tobą opiekował nasz koordynator mieszkający w pobliżu zlecenia, jeśli w danym miejscu będzie dostępny bądź będziemy dla Ciebie dostępni telefonicznie pod numerem alarmowym, w razie gdybyś potrzebował / potrzebowała jakiejś pomocy lub porady.

[Zamknij]Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Formularz oddzwaniania

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. Jeśli to możliwe, prosimy o wypełnienie kwestionariusza dla opiekunek. Pozwoli nam to wyszukać i przedstawić Pani / Panu właściwą ofertę.

Wystąpił nieoczekiwany błąd

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 666 663 301